144286

Odkazy na spřátelené a zajímavé stránky

Duchovní rozvoj a sebepoznávání

MAITREA MAITREA

Společnost MAITREA poskytuje prostor pro ty, kteří cítí potřebu osobního rozvoje a sebepoznání. Samotné slovo Maitrea v sobě nese význam laskavý a milující a mottem Maitrey je "Inspirace srdcem". Činnost Maitrey zahrnují projekty: Dům osobního rozvoje MAITREA, Mateřská školka MAITREA, AVALOKA - škola tradičních umění, Restaurace MAITREA, Magazín Maitrea
  
Aura-Soma Aura-Soma

Sebepoznávání s pomocí barev. Aura-Soma patří k novodobým celostním terapiím. Jedná se o unikátní metodu, která je syntézou působení drahých kamenů, minerálů, energií rostlin a barevné terapie.
  
Cesty duší Cesty duší

Cesty několika duší zabývajících se sebepoznáním a duchovním životem se sloučily a vytvořily tyto stránky naplněné pozitivní harmonickou energií.
  
Vědomé mateřství Vědomé mateřství

Stránky o dětech, přirozeném mateřství a harmonickém životě.
  
Rafaella - Petra Hlavatá Rafaella - Petra Hlavatá

Poznávání barev a vůní.
  
Eastwick Eastwick

Stránky pro ženy, především pro ty, které touží následovat hlas matky Země, když k sobě volá své děti, hraje na struny v jejich srdcích a zpívá s nimi posvátné písně Prastarých....
  
Liga otevřených mužů Liga otevřených mužů

Stránky věnované mužům. Podporují muže, aby si vědomě organizovali svůj osobní, partnerský a rodinný život.
  
Angelis Angelis

Občanské sdružení ANGELIS působí v Havířově a poskytuje pomoc a poradenství v psychosociální krizi. Také každý rok v říjnu pořádá festival zdravého životního stylu "Harmonie v duši", který mohu všem vřele doporučit.
  
Životní energie Životní energie

Zajímavé stránky zabývající se duchovním rozvojem.

Zdraví

Meduňka Meduňka

Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný Mgr. Ilonou Manolevskou a předními léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
  
Bikram Yoga Bikram Yoga

Bikram jóga je dynamický 90-ti minutový program 26 póz Hatha jógy (fyzické jógy) a dvou dýchacích cvičení ve vyhřátém sále na 42°C. Je to metoda stlačování, protahování a posilování, jejíž pomocí se stimulují všechny systémy lidského těla. Pročišťuje lymfatický systém, posiluje imunitní systém, zlepšuje krevní oběh, zklidňuje mysl a také spojuje tělo a mysl.
  
Most ke zdraví Most ke zdraví

Centrum tradiční čínské medicíny. Doporučuji především MUDr. Anežku Bízikovou.

Psychologie

Pražská vysoká škola psychosociálních studií Pražská vysoká škola psychosociálních studií

Soukromé psychoterapeutické vzdělávání na vysoké úrovni. Bakalářské a magisterské studium a také celoživotní vzdělávání. Víkendové semináře jsou přístupné pro veřejnost.
  
  Vycviky.cz

Vycviky.cz mají záměr přinášet zajímavé informace, kurzy, semináře a výcviky pro ty, kteří mají zájem o vzdělávání v psychoterapii. V současnosti se jedná o kurzy a výcvik z oblasti psychoterapie zaměřené na tělo neboli bodyterapie, dále o metodu desenzibilizace a přepracování pomocí očních pohybů známou pod zkratkou EMDR a o oblast poruch příjmu potravy.
  
Biodynamika Biodynamika

Mona Lisa a Gerda Boyesen
  
Diabasis Diabasis

Občanské sdružení Diabasis nabízí informace a služby pro lidi, kteří procházejí nebo prošli psychospirituální krizí.
  
Terapie pevným objetím Terapie pevným objetím

Autorkou terapie pevným objetím je PhDr. Jiřina Prekopová. Úplný a přesný název zní Terapie pevným objetím podle Prekopové. Pevné objetí je vhodné u osob, jež jsou spolu v úzkém rodinném vztahu (rodiče a děti – bez ohledu na věk, manželé nebo dlouhodobí partneři). Tam, kde je vzájemný vztah natolik narušen, že jej nelze slovy napravit.
  
CEVAP CEVAP

CEVAP - Centrum etické výchovy a prevence sociálně patologických jevů, jedná se o neziskovou organizaci, která také nabízí akreditované vzdělávací programy a semináře.

Ostatní

Fotograf Mašek Fotograf Mašek

Reportážní focení a natáčení, přednášky. Svatební fotografie, video, fotoknihy.
  
EverMAX s.r.o. EverMAX s.r.o.

Stránky mého manžela, jehož firma se zabývá vývojem a výrobou elektronických zařízení.
 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011