144287

Odkazy a kontakty, které vám osobně doporučuji

Moji dobří kamarádi a přátelé, kteří našli svoji cestu, objevili své talenty a realizují je.

Dobrá masáž Dobrá masáž - Anička Šedivá

Má dlouholetá kamarádka a duchovní přítelkyně Anička dostala do vínku dar vhledu a intuice, díky které dokáže lidem dát nedocenitelné rady a informace. Již delší čas se zabývá čínskou medicínu a vztahy mezi našimi orgány a tělem. Najdete u ní různorodý výběr velmi příjemných masáží, od aromamasáže, přes léčení vůněmi až po Dornovu metodu. Mimo to nabízí velmi pěkné ručně vyráběné poukazy na kterýkoliv druh masáže.
  
Zlatnický ateliér Invencie Zlatnický ateliér Invencie - Vojtěch Bem

Pokud se chystáte zasnoubit nebo vstoupit do svazku manželského, vřele Vám doporučuji navštívit zlatnický atelier Invencie mého letitého kamaráda Vojtěcha. Má velmi osobitý styl a najdete u něj šperky vyráběné netypickými technikami a postupy, originální šperky a také u něj můžete zrealizovat šperk podle vašeho vlastního přání nebo návrhu.
  
Míla Lukášová Pramen poznání Míly Lukášové

Míla se pro mě stala velkou učitelkou, průvodcem i podporou na mé nynější cestě. Vede kurzy regresní terapie, meditace a učí tvořivé práci na sobě. Mimo to se věnuje přednáškové činnosti na různá životní témata.

V současné době také realizuje projekt Centra pro duševní rozvoj a harmonii - Klášterní zahrada v blízkosti Plzně.
  
Dokumentační centrum českého hermetismu Universalista - Petr Kalač

Dokumentační centrum českého hermetismu. Petr je vynikající astrolog a cestovatel. Pro uzavřené skupiny vede poznávací cyklus Hlubiny tarotu.
  
Markéta Anna Kolářová Markéta Anna Kolářová

Markétka kreslí krásná mandalová trička s různými motivy, pokud byste měli o taková zájem, určitě ji napište e-mail.
  
Relaxační centrum Athelas Relaxační centrum Athelas – Viktor Baroš a Alenka Olšanová

Viktor Baroš se věnuje reiki a to v podobě výuky, zasvěcování i léčení, také se věnuje práci s energií a energetickými esencemi a metodě SRT.

Alenka Olšanová se věnuje masážím, automatické kresbě a celkové vnitřní harmonizaci. Alenčiny obrázky jsou nejen pohlazením po duši, ale jsou bezesporu silnými zářiči a významnými pomocníky při práci se sebou.
  
Studio M Jany Milové Studio M Jany Milové – péče o duši a duchovní rozvoj

Jana je má dlouholetá kamarádka, která provozuje kosmetický salón, ve kterém pečuje velmi vybraným a příjemným způsobem o naše těla. Věnuje se především ženám. A těm, kterým se péče o tělo zalíbí natolik, že zatouží prožít víc, nabízí Jana, také péči o duši, která nás vrací k naší původní síle, energii a především k nám samým.
  
Organizace svatby Žaneta Slámová – organizace svatby

Pokud plánujete svatbu a nechce vše zařizovat sami, vřele vám na základě vlastní zkušenosti doporučuji Žanetu. Rozhodli jsme se s manželem téměř po devíti letech našeho vztahu vzít, a protože již začal podzim, svatba byla nakonec do měsíce. Upozorňuji, že jsme se nikdy předtím nezajímali, co svatba obnáší. Díky Žanetě se svatba nejenom zrealizovala se vším všudy, ale byla i perfektně zorganizovaná a naprosto podle mých představ. V galerii se můžete na malý výběr našich svatebních fotografií podívat.
  
Kristýna Čejdová - masérka Masérka Kristýna Čejdová

Kristýna je přijemná a jemná bytůstka s velkým a otevřeným srdcem, která kromě masáží také studuje psychologii.
  
Eva Kačírková Studentka Pražské konzervatoře - Eva Kačírková

Eva je velice talentovaná. Ve svých 17 letech úspěšně absolvovala jako houslistka turné po Japonsku. Nabízí soukromou výuku zpěvu a hry na housle. Nutné je mít vlastní nástroj. Cenu s ní lze domluvit dohodou. Pouze v okolí Prahy. Pokud byste měli zájem, kontaktujte jí na e-mail.
  
Masérka Táňa Janurová – specialistka na lymfodrenáž

Pokud chcete zažít čistící účinky lymfy, vřele vám doporučuji Táňu navštívit. Je tu především pro nás, pro ženy. Má schopnost o naše těla výjimečně pečovat. Pod jejíma rukama zažijete příjemné uvolnění a plný kontakt se sebou, který nám ženám v této uspěchané době tolik schází.
Tel. 608 97 77 19, Smíchov - Lidická 6, zvonek Fitlight.
 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011