148673

Manuální lymfodrenáž: Manuelní lyfodrenáž obnovuje samočisticí schopnosti organismu a efektivně posiluje imunitní systém. Doporučuje se jako účinná terapie na celkovou detoxikaci těla. Tato jemná masáž zvyšuje kondici.

Relaxační masáž: Dotek má mocnou přirozenou léčivou schopnost, která je dostupná nám všem a ve formě náležitě a laskavě provedené masáže uvolňuje a dodává sílu nemocnému, nebo unavenému tělu. Přináší uvolnění a uklidnění, navozuje pocit příjemné relaxace.

Medová masáž: Při masáži dochází k vstřebávání účinných látek obsažených v medu přímo do pokožky a ke stimulaci reflexních zón příznivě ovlivňujících orgány v našem těle. Tato stimulace pomáhá k nastartování detoxikačního procesu a napomáhá k oživení celého organismu.

Komplexní masáž hlavy: Jedná se o jednoduchou a neobyčejně účinnou relaxační techniku, která je vhodná na jakoukoli nerovnováhu těla, nervového systému a především samotné mysli. Při masáži dochází k harmonizaci mozkových hemisfér.

Reflexní masáž nohou: Masáž je prováděna na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zobrazuje celé tělo. Stlačováním a hlazením bodů na chodidle ovlivňujeme svaly, klouby a vnitřní orgány celého těla.

Harmonizace čaker: Jedná se o jemnou relaxační techniku, která doplňuje chybějící energii a rozpouští emociální, energetické a svalové bloky. Pracuji s kameny, které přikládám na čakry a masíruji reflexní zóny čaker na chodidlech.

Reiky: Energie Reiky Vámi pronikne jako celkem a bude působit přesně tam, kde to Vaše tělo a duše potřebuje. Předává se přikládáním rukou na tělo. Napětí, stres, ztuhlost se v organismu uvolňují a to má pozitivní vliv i na psychiku.

AURA- SOMA: Patří k novodobým celostním terapiím. Jedná se o syntézu působení drahých kamenů, minerálů, energií rostlin a barev. Aura –Soma je nazývána LÉČBOU DUŠE. Pomáhá nám harmonizovat duchovní, emociální, mentální a fyzické roviny našeho bytí. Lahvičky nám dodají energii, abychom dokázali udělat to, co chceme a co jindy z nějakého důvodu nešlo( strach, nejistota…..). Prožijme tedy své nové možnosti.

 
© Copyright 2008-2010 Kateřina Žižková Aktualizováno dne 29.8.2011